84 Mineralli Nefes Terapi Seti - 32 Adet Solüsyon

249,00 TL

nefesseti

Yeni ürün

İçeriği:

32 adet Özel 84 Mineralli Nefes Solüsyonu
1 adet Özel Nefes Cihazı
2 paket 84 Mineralli Islak Mendil Hediye
1 adet 84 Mineralli Doğal Sabun Hediye
1 adet DrSalt Sıvı Tuz Tuzluk Hediye – 150 ml.
1 adet Yedek Sprey Başlığı Hediye

Dünya'da çok ses getiren Astım, Bronşit ve Solunum Yolları Seti
Türkiye'de satışa sunuldu

Benzersiz 84 Mineralli içeriği ile uzun yıllardır tüm dünyada kullanılıyor ve çok başaırılı sonuçlar alıyor. Özellikle solunum problemi yaşayan ve stresle mücadelede zorlanan insanların tedavisinde yüzyıllardır kullanılan, iyileştirme gücü şimdilerde daha çok anlaşılan, bir “doğal tedavi” şeklidir.

Nefes Seti neden bu kadar başarılı?

Burun tıkanıklığı, astım, bronşit, nefes darlığı, KOAH, sinüzit, grip ve sigaranın zararları gibi her türlü akut ve kronik solunum yolları hastalıklarında, egzama ve sedef gibi cilt problemlerinde, uykusuzluk, yorgunluk ve stres gibi psikolojik sorunlarda, eklem ağrılarında rahatlama sağlar.

Kısaca özetleyecek olursak; 

  • Astım ve nefes darlığında,
  • KOAH,
  • Alerji,
  • Sinüzit ve bronşitte
  • Zatürre
  • Uykusuzluk, sepresyon ve yorgunlukla ilgili sıkıntılarda,

Solunum yollarının her türlü hastalığında tedaviye destek olan seanslar şeklinde uygulanır.

 

İçerisindeki Bazı Mineraller:

 

Demir Minerali:

 

İnsan vücudu için önemi ve faydaları açısından vazgeçilmez bir mineraldir.

 

B vitaminlerinin kullanımı, bakır ve kalsiyum emilimi, kanda oksijeni taşıyan kırmızı kan hücrelerinin ve çeşitli enzimlerin üretimi için gereklidir. Demir minerali, bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklardan korunmaya yardımcı olur.

 

Vücut direncini arttıran demir, yorgunluğa karşı etkilidir. Demir minerali vücudun büyümesine de yardım eder. Bu nedenle, özellikle gelişme çağındaki çocuklar için vücut ve beyin gelişimi açısından çok önemlidir.

 

Kalsiyum Minerali:

 

İnsan vücudu açısından Kalsiyumun önemi, özellikle kemik oluşumu ve diş sağlığı açısından almış olduğu görevleri nedeniyle, çok fazladır. Bu nedenle insan vücudundaki kalsiyumun % 99’u kemiklerde ve dişlerde bulunur. Kalsiyumun, kas büyümesi ve kasların gerginliği, enerji üretimi, kanın pıhtılaşması, sinir iletimi ve kalbin düzenli çalışmasında önemli görevleri vardır. Gebelik ve doğumdan sonra süt yapımında da büyük rolü vardır. Ayrıca kanser ve kalp hastalıkları riskini azaltır.

Magnezyum Minerali:

Sinir sisteminin aşırı duyarlılığını azaltarak sakinleşmeye yardımcı olduğu için "Anti-stres Minerali" olarak da bilinir. Enzimlerin harekete geçirilmesi ve kandaki şekerin enerjiye dönüştürülmesinde rol alır. C vitamini, sodyum, potasyum, kalsiyum ve fosfor gibi vitamin ve minerallerin daha etkili kullanılması için de gereklidir. Ayrıca cildi düzgünleştirir, saçı güzelleştirir, tırnakları kuvvetlendirir. Sinir sistemi sağlığı, vücut ısısının dengede tutulması gibi pek çok fonksiyonda görev alan magnezyum, kemik ve diş gelişimi ve sağlığı açısından da gereklidir. Astım ve alerjik nezleyi hafiflemesi de Magnezyumun Faydaları arasındadır. Adet dönemi öncesi magnezyum takviyesi adet sancılarını azaltır. Gebelikte görülen kramplara karşı koruyucudur.

Çinko Minerali:

 

Vücuttaki pek çok fonksiyonda görev alır. Protein sentezi, büyüme ve cinsel gelişimin yanı sıra bilhassa bağışıklık sistemi için gereklidir. Vücudun kendi kendini iyileştirmesi ve yenilemesi gereken durumlarda ve zihinsel fonksiyonlarda önemli roller üstlenir. Cildin ve kasların erken yaşlanmasını önler. Hücre yenilenmesini destekleyerek cildi güzelleştirir. Tırnakları güçlendirir ve saç dökülmesini önler.

Sodyum Minerali:

 

Vücutta sodyum su dengesinin korumasında ve besinlerin hücre duvarından geçişinde görev alır. Sinir ve kas fonksiyonlarının sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için de gereklidir.

Fosfor Minerali:

 

Kemik ve diş yapısının temelini oluşturan fosfor kalp düzeni, böbrek fonksiyonları, kaslar, sinirler ve beyin için gereklidir. Hücrelerin büyümesine yardım eder. Proteinlerin sentezlenmesi, enzimler ve hücrede enerji üretimi ile ilgili kimyasal olaylara katılır.

Bakır Minerali:

 

Vücut dokusunun yenilenmesinde ve kemik yapısının sağlamlığının sağlanmasında görevli enzimler için gereklidir. Protein sentezlenmesinde ve enerji üretiminde görev alır. Alyuvarların oluşumuna katkıda bulunur. Çinko ve C Vitamini kullanımı ile beyin ve sinir sistemi sağlığı için gereklidir. Saç ve deri sağlığı için faydalıdır.

Potasyum Minerali:

 

Potasyum minerali, beslenmede hayati önemi olan bir mineraldir. Vücuttaki su ve mineral dengesinin korunmasına yardımcı olur. Besinlerin hücre içine taşınması, sinir sistemindeki mesajların iletilmesi, kalp ve kaslar için önemlidir. Tansiyonu dengeler. Beyne oksijen taşıyarak zihin faaliyetlerini destekler. Alkolün, vücuttaki fazla suyun, şekerin ve tuzun vücuttan uzaklaştırılmasında görev alır.

Bor Minerali:

 

Yüzlerce sanayi kolunda, farklı amaçlarla kullanılmasının yanında bor sağlık açısından da önemli bir mineraldir. Kalsiyum, magnezyum ve fosfor mineralleri ile D Vitamininin vücutta korunmasına ve etkili bir biçimde kullanılmasına yardımcı olarak diş ve kemik sağlığının korunmasına katkıda bulunur. Beyin fonksiyonlarını geliştirir. Östrojen hormonunun çalışmasını destekler ve kemik erimesini azaltır. Borun bir diğer özelliği de doğal bir antibiyotik oluşudur. Bor, tedavi amacıyla da tıpta kullanılmaktadır. Özellikle, kemik erimesi, migren, sinir hastalıkları, halsizlik ve kanser tedavilerinde kullanılmaktadır.

Selenyum Minerali:

 

Güçlü bir antioksidan olan selenyum, bağışıklık sistemini güçlendirir ve kanser riskini azaltır. Hücreleri korur ve yaşlanmayı geciktirir. Doku esnekliğini arttırarak ve kalp hücrelerini destekleyerek kalp ve damar sağlığının korunmasına yardımcı olur. Başta sperm üretimi ve canlılığı olmak üzere, üreme sağlığında rol alır. Vücuttaki zehirli maddelerin zararlı etkilerini azaltır ve vücuttan atılmalarına yardımcı olur. Karaciğerin faaliyetlerini düzenli olarak sürdürmesine katkıda bulunur.

Kükürt Minerali:

 

Solunum sisteminin sağlıklı çalışmasına katkıda bulunur ve vücudun oksijen dengesini korur. Beyin fonksiyonlarının çalışmasını destekler. Saç, tırnak ve cilt sağlığı için gereklidir. Alerjik rahatsızlıklara karşı koruyucudur. Uyuz ve egzama gibi deri hastalıklarının tedavisinde kullanılır. Karaciğerin düzenli çalışmasına yardımcı olur ve safra salgılarını arttırır. B Grubu vitaminlerinin kullanılmasına yardımcı olur. Bazı zararlı bakterileri öldürücü etkisi vardır. Kükürdün faydaları arasında yaşlanmanın belirtilerini azaltması da sayılabilir.

Krom Minerali:

 

Kan şekeri ve kolesterol seviyesini kontrol eder ve dengede tutar. Böylece özellikle şeker hastaları için çok faydalıdır. Enzim ve hormonların kullanımı ile yağ ve proteinlerin sentezlenmesinde görev alır. Kemik erimesini ve yaşlanmanın etkilerini azaltır. Ayrıca, krom minerali vücuttaki yağı kasa dönüştürerek, kilo verdirmese de vücut hatlarının daha düzgün görünmesine ve kas yapmaya yardımcı olur. Bu özelliği nedeniyle, özellikle zayıflamak ve iştahlarını kontrol altına almak isteyenler krom kapsülü kullanmaktadırlar.

Flor Minerali:

 

Diş ve kemik sağlığı için çok önemlidir. Diş çürümelerini önler. Kemikleri güçlendirerek kemik erimesi ve kırılmalarını engeller.

Manganez Minerali:

 

Antioksidandır. Vücutta protein sentezlenmesinde, sindirimde ve besinlerden enerji üretilmesinde görev alır. Kemiklerin büyümesi ve gelişmesi ile bağ dokuları için gerekli bir mineraldir. Sinir fonksiyonlarında ve gelişiminde etkilidir. Cinsel gücü arttırır ve kısırlıkta faydalıdır. Kanın normal pıhtılaşması için gereklidir.

 

Solüsyon nasıl etki eder?

Terapide kullanılan 84 Mineralli Solüsyon doğanın – (eksi) iyonlarını ortama yayarak, + (artı) iyonları üzerine çeker. Yani madde (insan) ile doğanın (güneşin) alışverişi sağlanır. Aslında tedavinin püf noktası da buradadır. Çünkü 250 milyon yılda, oluşan bu özel solüsyon bünyesindeki 84 elementi de korumayı başarmış ve hücre zarından geçebilecek incelikteki tek maddedir.

Nefes terapisi nasıl kullanılır?

Setimiz de bulunan cihazın haznesine bir ölçek solüsyonumuzdan koyuyoruz. Makinamızı   fişe takıyoruz  her  gün sabah 12 dakika  akşam 12 dakikalık kürler olarak uyguluyoruz. Seanslarımızda dikkat edilmesi gereken husus  21 gün hiç aralıksız devam etmemiz. Her gün seans tamamlandığında makinemizin haznesinin temizlenip kurulanıp tekrar kullanmaya hazır halde bırakmalıyız. İşimiz  bittiğinde elektrikle temasını kesiyoruz makinanın. Ayrıca, Dr Salt ürünlerinden  84 mineralli sıvı tuzumuzu  yemeklerimizde de kullanır isek hem içten de tedavi ederiz bütün vücudumuzu.

 

Şu anki müşteri yorumları.

Bir Yorum Yaz

84 Mineralli Nefes Terapi Seti - 32 Adet Solüsyon

84 Mineralli Nefes Terapi Seti - 32 Adet Solüsyon

İçeriği:

32 adet Özel 84 Mineralli Nefes Solüsyonu
1 adet Özel Nefes Cihazı
2 paket 84 Mineralli Islak Mendil Hediye
1 adet 84 Mineralli Doğal Sabun Hediye
1 adet DrSalt Sıvı Tuz Tuzluk Hediye – 150 ml.
1 adet Yedek Sprey Başlığı Hediye

Önerilen Ürünler

Taksitler

axs
Taksit Aylık Toplam
1 249.00 Peş. Fiy.
2 124.50 Peş. Fiy.
3 83.00 Peş. Fiy.
4 66.26 265.04 TL
5 53.40 267.00 TL
6 44.82 268.94 TL
7 38.70 270.91 TL
8 34.11 272.88 TL
9 30.54 274.85 TL
teb
Taksit Aylık Toplam
1 249.00 Peş. Fiy.
2 124.50 Peş. Fiy.
3 83.00 Peş. Fiy.
cfi
Taksit Aylık Toplam
1 249.00 Peş. Fiy.
2 124.50 Peş. Fiy.
3 83.00 Peş. Fiy.