Mineralli
Masaüstü Paketi

Masaüstü Paketi

20,00 TL

masaustupaketi

Yeni ürün

İçeriği:

2 adet DrSalt Sıvı Tuz Sprey Tuzluk – 150 ml.
2 adet DrSalt Sıvı Tuz Damlalık Tuzluk – 150 ml.
1 adet Yedek Tuzluk Başlığı Hediye

Sıvı Tuzu nasıl kullanmalıyım?

Yemeklerden yarım saat önce bir bardak içme suyuna bir çay kaşığı ölçeğinde Sıvı Tuzu katıp için, yarım saat sonra kahvaltı, öğlen yemeği veya akşam yemeğini yiyin. Gün boyu 2 – 2,5 litre su tüketin. Tansiyon problemi olanların kullanım ölçekleri farklıdır.
İlk üç hafta için 1 litre suya bir çay kaşığı,
3. haftadan itibaren 1 litre suya bir tatlı kaşığı,
6-8 haftadan sonra ise her öğünde 1 bardak suya 1 çay kaşığı Sıvı Tuz eklenebilir yine üstüne 1 bardak temiz içme suyunu içmeyi ihmal etmemek gerekmektedir.

Sıvı Tuzu ne kadar zamanda vücudumda etkisini göstermeye başlıyor?

Sıvı Tuz dan her gün bir çay kaşığı kadar doğal su ile karışık içtiğinizde 6 dakika içinde elektrolit dengenizi düzeltmiş oluyorsunuz. Burada enteresan olan bedenimizin asit-baz dengesini tuzun sağlıyor olması. Normal koşullarda bedenimizde %70 baz ve % 30 asit olmalı, fakat gıdalarımızın endüstriyelleşmesinden dolayı bu denge %80 asit – % 20 baz’a doğru kaymış durumda. Uzun vadede fazla ekşimeden dolayı, hücrelerimizin strüktürleri de bozulmaya başlıyor.
Kanserli hastaların %90’ında kronik ekşime olduğunu ve bu hastaların %98’inin kanlarında hayvansal albümin olduğunu biliyor muydunuz? Sadece bir çay kaşığı Sıvı Tuz ile 6 dakika içinde vücutta bulunan 650 çeşit mikrop, bakteri, virüs ve mantar çeşitlerinin nötralize olmasının mümkün olacağını biliyor muydunuz? Bu da doğal olarak, bedeninizde tekrar strüktür, geometri, koruyucu duvarlar oluştuğu için böyle gerçekleşecektir.

Tansiyon

Sıvı Tuz tansiyonumu yükseltmez mi?
Tansiyonu yükselten sadece rafine edilmiş sofra tuzudur. Sofra tuzu hem kimyasal olarak bir zehirdir, hem de vücut için agresif bir maddedir. Vücut bu agresif maddeden kurtulmak için hem vücut suyunu hem hücre suyunu kullanır. OysakiSIVI TUZ alındığında içindeki 84 mineral diğer hücrelerde olduğu gibi kan ve damar hücrelerinde de proteine dönüşür, hücreyi besler. Kan ve damar hücrelerini beslediğinden dolayı, tansiyonu yükseltmez tam tersine tansiyonu düzenler ve dengede tutar.

 

Sıvı Tuz böbreklerime zarar verir mi?

Sıvı Tuz; suyla birlikte vücuda alındığı zaman diğer hücrelerle birlikte böbrek hücrelerini de besler. Günlük ortalama
2 – 2,5 litre içme suyunu vücudunuza aldığınız zaman böbrekler; vücutta biriken toksinleri ve zehirli maddeleri düzenli olarak vücuttan atarlar. Sıvı Tuz, temiz içme suyu ile böbrek hücrelerinin daha düzenli daha sağlıklı ve daha dengeli çalışmasına yardımcı olur. Yeter ki günlük içme suyu ihtiyacınızı ihmal etmeyin.

Sıvı Tuz şeker hastalığımı yenmeme yardımcı olur mu?

Şeker hastalığının temel nedeni; pankreas bezinin kronik su kıtlığı çekmesidir. V
ücut su kıtlığı çekerse beyin; organlar arasındaki su ihtiyacını, organlardan birbirlerine hücre suyunu transfer ederek sağlamaya çalışır. Pankreas hücrelerinden alınan su diğer organ hücrelerine aktarıldığı zaman; pankreasın ihtiyaç duyduğu su vücut dışından karşılanmayınca kronik su kıtlığı başlar. Bu uzun süre devam ederse ortaya çıkan rahatsızlık şeker hastalığıdır. Şeker hastalığını yenmenin tek yolu düzenli olarak su içmektir. Bu birden bire olmaz, yavaş yavaş ve bir ay gibi bir zaman içinde düzelebilir. Fakat suyu hücre içinde tutmak ve orada enerjiye dönüşebilmesini sağlamak için doğal Sıvı Tuza ihtiyaç vardır.

Sıvı Tuzun Vücuda diğer faydaları

 • Alzheimer oluşumunun önlenmesine
 • Mide ekşimesi, gastrit, ülserin oluşmasına
 • Kıl (sakal, bıyık, kaş) dökülmesini durdurmaya,
 • Gereksiz tüylerin yok olmasına,
 • Ağız kokusunu giderilmesine,
 • Vücudun terleyen bölgelerine sürüldüğünde ter kokusunun giderilmesine,
 • Horlamanın kesilmesine,
 • Uyku düzenine,
 • Uyku esnasında ağızdan akan sıvının kesilmesine,
 • Gözaltı ve çevrelerindeki sarkmaları ve kırışıklıkların yok olmasına,
 • 1-2 damla Sıvı Tuz ilave edilmiş yarım çay bardağı su ile gözlerin günde 2-3 defa banyo ettirilmesiyle gözün görme kalitesinin artmasına ve bunun gibi mevcut sorunlarında hızla düzelmesine,
 • Kulak içine akıtılacak 1-2 damla Sıvı Tuz ile çınlamaların ve diğer sıkıntıların azaltılmasına ve giderilmesine,
 • Yüz bölgesinde yüze direk uygulamak sureti ile yağ bezelerinin yok olmasına,
 • Yaşlanma ile birlikte ortaya çıkan ciltteki özellikle yüz bölgesindeki çillerin, kararmaların ve güneş lekelerinin azalmasına,
 • Yaraların çok hızlı bir biçimde iyileşmesine ve mikrobik enfeksiyona kapılmasını önlemeye,
 • Buruna direk Sıvı Tuzun çekilmesi ve gargara yapılması ile solunum yollarının açılmasına ve ciddi bir temizliğe de imkan sağlamasına,
 • Diş eti kanamalarını bitmesine ve Sıvı Tuz ile yapılan fırçalamayla dişlerin daha beyaz ve sağlıklı bir hale gelmesine,
 • Özellikle burun kenarlarındaki ve yüzdeki siyah noktaların yok olmasına,
 • Sedef, mantar, egzama ve benzeri cilt rahatsızlıklarında sorunlu bölgeye direk olarak uygulanmasıyla bu gibi sorunların yok olmasına yardımcı olacaktır.

 

Şu anki müşteri yorumları.

Bir Yorum Yaz

Masaüstü Paketi

Masaüstü Paketi

İçeriği:

2 adet DrSalt Sıvı Tuz Sprey Tuzluk – 150 ml.
2 adet DrSalt Sıvı Tuz Damlalık Tuzluk – 150 ml.
1 adet Yedek Tuzluk Başlığı Hediye

Önerilen Ürünler

Taksitler

axs
Taksit Aylık Toplam
1 20.00 Peş. Fiy.
2 10.00 Peş. Fiy.
3 6.67 Peş. Fiy.
4 5.32 21.29 TL
5 4.29 21.45 TL
6 3.60 21.60 TL
7 3.11 21.76 TL
8 2.74 21.92 TL
9 2.45 22.08 TL
teb
Taksit Aylık Toplam
1 20.00 Peş. Fiy.
2 10.00 Peş. Fiy.
3 6.67 Peş. Fiy.
cfi
Taksit Aylık Toplam
1 20.00 Peş. Fiy.
2 10.00 Peş. Fiy.
3 6.67 Peş. Fiy.