Mineralli Sabun Setleri 

61 ürün var

Alt kategori

sayfa başına
0 Yorum(lar)
144,00 TL

Paket İçeriği: 30 adet 84 Mineralli Doğal Sabun1 adet Özel Ahşap Kutu

0 Yorum(lar)
69,00 TL

Yeşik çay özleri ile hazırlanan Yeşil çay sabunu, cilt  kırışıklıklarını önlemekte ve beslemekte yararlıdır. Cildin nem oranını dengelemekte olağan üstü etkilere sahiptir.

0 Yorum(lar)
69,00 TL

Papatya sabununun saçlara dolgunluk ve parlaklık veren özelliği bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde saç bakımında kullanılmaktadır. Papatya sabunu ile temizlenen ciltte rahatlama ve dinlenme görülür. Papatya sabunu egzema, kaşıntı ve mantar gibi cilt hastalıklarına iyi gelir. Ciltte oluşan lekeler ve kararmaları yok etmek için kullanılmaktadır.

0 Yorum(lar)
69,00 TL

Karanfil sabunu, cilt sarkmasını ve kırışmasının önüne geçerek yaşlanmaya karşı korur. Yüksek a vitamini sayesinde ergenlik ve diğer sivilce türlerine iyi gelir. Damar yapısına faydalıdır. Antibakteriyel ve antiseptik özellikleri sebebiyle karanfil sabunu cilt temizliğinde güvenle kullanılır.

0 Yorum(lar)
69,00 TL

Saç bakımı için mükemmel bir sabun. Problemli ciltler için önerilen menekşe sabunu, cildi derinlemesine temizleyip, sivilce ve lekelerden arındırır. Köpüğü ile yapılan yüz masajı ile güneş lekelerine iyi geldiği belirtilmiştir. Özellikle kuru saç ve ciltleri nemlendirir, parlaklık ve canlılık verir.

0 Yorum(lar)
69,00 TL

Isırgan otu sabununun en önemli faydası saçlarımızda görülür. Saç derisini temizler, saçların dökülmesini önler ve saç çıkışını hızlandırmasıyla beraber saçlarımıza temiz, parlak bir görünüm verir. Saç derisinde meydana gelen karıncalanma, kepek ve kaşıntıya en etkili doğal yöntem ısırgan otu sabunudur.

0 Yorum(lar)
69,00 TL

Mikrop öldürücü özelliğe sahip ‘Mineralli Defne Sabunu’ mantar ve egzama rahatsızlıklarına yakalanma riskini azaltarak vücudu hastalıklardan koruyor. Özellikle cilt bakımında kullanılan defne sabunu, derideki gözenekleri açarak kuru cilde parlaklık ve yumuşaklık veriyor. 

0 Yorum(lar)
69,00 TL

Paket İçeriği: 15 adet 84 Mineralli Doğal Sabun1 adet Özel Ahşap Kutu1 adet Dr.Salt Sıvı Tuz Tuzluk Hediye – 150 ml.1 adet Yedek Sprey Başlığı Hediye

0 Yorum(lar)
69,00 TL

Cilde tazelik, serinlik ve ferahlık verir. Saçlarda sık ve düzenli kullanıldığında doğal yumuşaklığa kavuşmasını sağlar. Gün boyu oluşan yağların giderilmesinde ve makyaj temizliğinde etkilidir.

0 Yorum(lar)
69,00 TL

Kekik sabununu saçlarınızı yıkama da kullanabilirsiniz. Saç temizliğin de istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz. Saç temizliğini  sağlarken saçlarınızı besler ve saçınız da bulunan kepeklerden kurtulmanızı sağlarken kepek oluşumuna da engel olur.

0 Yorum(lar)
69,00 TL

Güzel ve etkileyici kokusuyla duyguları uyandıran yasemin sabunu doğal bir afrodizyak etki sağlamaktadır. Yasemin sabunu cilt esnekliğini arttırır, hücre zarlarını besleyerek sinir hücrelerini canlı ve esnek tutar. Kuru, kırışık ve yaşlanan ciltlerde gençleştirici bir etki ve kadifemsi yumuşaklık sağlar.

0 Yorum(lar)
69,00 TL

Mis gibi kokusu ile tanıdığımız lavanta çiçeklerinden elde edilen lavanta sabunu, tıpkı çiçeği gibi mis kokulu şifalı bir sabundur. Eski çağlardan beri güzellik için kullanılan lavanta sabunu cilt sorunları için harika bir üründür.

Showing 1 - 12 of 61 items